O firmě

KÁMEN ENGINEERING s.r.o.

Kdo jsme?

Společnost byla založena v roce 1992 a postupně se vypracovala mezi vedoucí firmy v oboru kamenoprůmyslu, což představuje řadu let úspěšného působení na našem i zahraničních trzích.

V Hradci Králové - Stěžerách postupně vytvořila sklad polotovarů a vzorkovnici s bohatou škálou žulových a mramorových velkoplošných desek z celého světa převážně o tl. 2 a 3 cm a s různou povrchovou úpravou (leštěné, smirkované, opalované, tryskané, kartáčované a další). Zákazník si zde může prohlédnout a vybrat různé druhy kamene nakupované u největších italských producentů kamene.

Kromě standardních druhů kamene je zde možno vybrat různé druhy unikátních dekorativních mramorů, travertinů a onyxů z Íránu, Pákistánu a Mexika.

 

Co děláme?

Kamenická firma se sídlem v Hradci Králové se zabývá realizacemi kompletních kamenických prací z přírodního kamene pro velké investiční celky: banky, pojišťovny, administrativní budovy, hotely aj.

ale i stále více také pro privátní klientelu: rodinné domky, firemní sídla, dlažby, obklady, kuchyňské a umyvadlové desky apod.

Jedná se o práce vysokého standardu založené na kvalitě přírodního kamene, jeho opracování, spárořezu a montáže.

© 2020 Kámen Engineering s.r.o.. All rights reserved.